Жилая и коммерческая недвижимость
в Харькове и за рубежом,
"Производственно-правовая фирма "Крона"
Схема проезда в наш офис

Ви засклили балкон? Поздоровляємо -площа вашої квартири збільшилась!

Дата и время:
05.08.2019
Описание:
Чи відомо вам як наявність лоджій, балконів, терас та інших конструктивних елементів квартир та будинків впливає на їх загальну площу?
Згідно з діючою редакцією ІНСТРУКЦІЇ
про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна врахування наявності цих елементів відбувається наступним чином.
Загальна площа квартир, будинку квартирного типу та гуртожитків визначається як сума площ приміщень, а також площ балконів і лоджій із такими знижувальними коефіцієнтами:
1) для балконів і терас - 0,3;
2) для лоджій - 0,5;
3) для засклених балконів - 0,8;
4) для веранд, засклених лоджій і холодних комор - 1,0.
Площа технічних поверхів та підвалів будинку квартирного типу включається до загальної площі будинку.
Загальна площа будинку садибного типу, дачного та садового будинків визначається як сума площ приміщень без урахування площ балконів, лоджій, терас, прибудованих альтанок (відкритих веранд), технічних підпіль, неопалюваних горищ і відкритих паркувальних місць із навісами. До загальної площі таких будинків включаються площі приміщень усіх поверхів, враховуючи мансардний, цокольний і підвальний.
Під час підрахування загальної площі будинку садибного типу:
1) площа, яку займають піч або камін, до площі приміщень не включається;
2) площа технічних поверхів (технічного підпілля або підвалу заввишки 1,9 м і менше), холодних (неопалюваних) горищ незалежно від висоти, в тому числі технічного горища, до площі будинку не включається. Площа прибудованих ґанків (портиків), не засипаних пустот під ґанками, зовнішніх відкритих сходів та пандусів, відкритих та критих терас (мощення) до загальної площі будинку не включається.
Закон и недвижимость