Жилая и коммерческая недвижимость
в Харькове и за рубежом,
"Производственно-правовая фирма "Крона"
Схема проезда в наш офис

Світові інвестиції в нерухомість можуть зрости на 50% в 2021 році

Дата и время:
26.01.2021
Описание:

У своєму звіті Global Investor Outlook компанія відзначає, що інвестори в цілому оптимістичні щодо відновлення ринку в цьому році. Прогноз заснований на зростанні інвестиційної активності в другому півріччі 2020 року, що ґрунтується на відновленні довіри до ринку нерухомості в результаті розробки вакцин і триваючого державного стимулювання.

З огляду на те, що пандемія тиснула на активність протягом більшої частини минулого року, багато інвесторів сидять на рекордних обсягах грошових коштів і очікують появи значних можливостей в комерційній нерухомості, особливо у зв’язку з триваючим стимулюванням, яке, ймовірно, зробить прибутковість акцій і облігацій порівняно менш привабливою. У різних регіонах явна більшість інвесторів планують розширювати свої портфелі нерухомості в 2021 році, в багатьох випадках двозначними числами

«З огляду на величезний обсяг залученого в усьому світі капіталу і потребу в реальних активах, інвестори прагнуть використати його і скористатись можливостями протягом року», – сказав Тоні Хорел, глава відділу ринків капіталу Colliers International. – Ми очікуємо побачити висхідний рух кривої ризику в цьому році, оскільки інвестори досліджують всі типи активів, від будинків для людей похилого віку до проєктів громадської інфраструктури», – додав він.

В опитуванні взяли участь майже 300 респондентів, включаючи великих інституційних інвесторів, компанії, що котируються на біржі, фонди національного добробуту, приватні фонди та сімейні компанії. За результатами, 98% інвесторів у всіх регіонах планують розширити свій портфель активів, а понад 60% планують збільшити свій портфель на більш як 10%, з них 23% хочуть розширити свої портфелі на 20% або більше. Крім того, 67% респондентів в регіоні Європи, Близького Сходу і Африки (EMEA) і 88% в США планують свої наступні інвестиції в першому кварталі 2021 року.

Додаткові ключові висновки зі звіту Colliers Global Capital Markets 2021 Investor Outlook включають:

  • Першокласні міські офіси залишаються основною метою. Інвестори з міжнародним капіталом знаходять привабливими масштаб і ліквідність офісного сектора в великих комерційних центрах, таких як Нью-Йорк, Лондон і Сідней. Інвесторам важливо мати офісні активи, що відповідають стандартам в галузі охорони здоров’я, стійкості і технічним вимогам.
  • Логістика і житловий сектор процвітають. Обидва сектори увійшли в трійку кращих для інвесторів у всіх регіонах. Високий попит на ці активи зажадає від інвесторів розширення своєї географічної спрямованості і створення портфелів за допомогою платформ спільних підприємств і місцевих партнерств.
  • Можливість перепрофілювання роздрібних і готельних активів зі знижкою. Інвестори очікують побачити в цих секторах цінові знижки понад 20%. Вони являють собою рідкісну можливість придбати проблемні активи для амбітних ініціатив щодо перепрофілювання.
  • Альтернативи, платформи і партнерства відіграють велику роль. Зростаючий попит на альтернативну нерухомість, таку як центри обробки даних, об’єкти для проживання людей похилого віку та біологічні науки, відображає більш широкі структурні зрушення, посилені COVID-19.