Жилая и коммерческая недвижимость
в Харькове и за рубежом,
"Производственно-правовая фирма "Крона"
Схема проезда в наш офис

Одесі, Харкову, Львову та Дніпру не вистачає офісів...

Дата и время:
30.01.2020
Описание:

Офісні центри в регіонах України заповнені максимально. Вакантність професійних БЦ у великих містах України складає не більше 1%. Такі дані редакції Property Times надали в компанії Cushman & Wakefield.

Згідно з аналітикою, в регіонах, а саме, в Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі вакантність залишається мінімальною впродовж останніх декількох років, на рівні 1-2%, а в небагатьох професійних в цих містах офісних будівлях є меншим 1%.

Таку ситуацію на ринку Марта Костюк, керівник департаменту аналітики та консалтингу з питань девелопменту компанії Cushman & Wakefield пояснює низькою активністю девелоперів: «Девелоперська активність в сегменті офісної нерухомості у найбільших містах України, за винятком Києва і Львова, залишається дуже низькою, хоча інтерес девелоперів до сегменту зростає на фоні стійкого попиту офісних орендарів, передусім ІТ компаній».

Нагадаємо, що прогнози на найближчі роки щодо розвитку та обсягів офісної нерухомості Києва в аналітиків більш ніж оптимістичні. За різними даними, вже цього року столиця має поповнитись більш ніж 200 тис. кв. м офісної нерухомості (звісно, за умов дотримання строків введення в експлуатацію).
 

propertytimes.com.ua