Жилая и коммерческая недвижимость
в Харькове и за рубежом,
"Производственно-правовая фирма "Крона"
Схема проезда в наш офис

Эмоциональный интеллект в ЕВА - актуальная тема в нашей сфере!

Дата и время:
14.02.2019
Описание:

У сучасному світі комунікацій успіх людини залежить не тільки від знань і технічних вмінь, а й від навичок розпізнавання емоцій і управління ними. Вчора, 13 лютого, представники EBA Kharkiv - Kharkiv Office of the European Business Association прийняли участь у тренінгу "Емоційний інтелект", що був присвячений саме розвитку цих навичок.

Будувати кращі стосунки з колегами, друзями і діловими партнерами, опановувати стресові ситуації, бути більш ефективним у роботі допомагає емоційний інтелект. Комунікаційні навички вважають одними з найважливіших у XXI сторіччі. Але, чи маємо ми достатньо розвинений рівень емоційного інтелекту? Чи вміємо зчитувати почуття інших і угадувати їх наміри? Чи можна навчитись ефективним стратегіям управління емоціями й опанування стресом? На ці питання відповів Виталий Худяков (Vitaliy Khudyakov), тьютор із розвитку емоційного інтелекту. Спікер розповів про 27 базових емоцій, які учасники вчились розпізнавати на практиці.

Не обійшлося без інсайтів – хтось дізнався, що недостатньо вміє виражати емоції. Інші, навпаки, були приємно вражені своєю здатністю зчитувати емоції співрозмовників. Учасники одностайно погодились, що тема емоційного інтелекту є дуже важливою і потребує поглибленого вивчення.

Сподіваємось, що отримані знання сприятимуть покращенню ділових і міжособистісних комунікацій наших учасників, підвищать ефективність їх роботи!

 

P.S.Эмоциональный интеллект - актуальная тема в нашей сфере!
Именно развитие эмоционального интеллекта в разы повышает нашу эффективность в бизнесе и других социальных сферах,
и нашу способность чувствовать себя счастливыми.
Сотрудники в восторге!


https://www.facebook.com/vitaliy.khudyakov/videos/2175136382550546/UzpfSTEwMDAwMTYyNjE1ODM1MTpWSzoyMTc1MTM2MzgyNTUwNTQ2/