Жилая и коммерческая недвижимость
в Харькове и за рубежом,
"Производственно-правовая фирма "Крона"
Схема проезда в наш офис

Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України виступила партнером...

Дата и время:
11.12.2019
Описание:

Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України виступила партнером VI Східноєвропейського бізнес-форуму, який пройшов
3-4 грудня в м. Харкові. Співорганізатором форуму виступив віце-президент АФНУ Ігор Балака, який запросив на захід багатьох експертів та фахівців своєї справи.
Форум став дуже важливим майданчиком для дискусій та висловлення експертних думок з багатьох важливих питань як для країни в цілому, так і для ринку нерухомості зокрема. 

Перший день форуму був присвячений питанням відносин влади і бізнесу в сучасних умовах, а також земельній реформі. Крім того експерти говорили про місце України в макроекономіці та геополітиці, про інвестиційні можливості в Україні, а також роль бізнесу в цих процесах. В одній з панельних дискусій на тему суспільного договору між владою та бізнесом прийняв участь
Президент АФНУ Юрій Піта, який підкреслив, зокрема, необхідність продовження шляху дерегуляції різних сфер бізнесу, збільшення ролі громадськості в питаннях регулювання професійної та господарської діяльності, держава має бачити в бізнесі партнерів та більше довіряти.

 

Другий день форуму був присвячений ринку нерухомості в Україні. Модератором дискусій виступив Ігор Балака, який зібрав найкращих експертів, серед яких були також члени АФНУ та наші консультанти. Оговорювалось багато питань стану та розвитку ринку нерухомості, прогнозів на майбутнє, можливих ризиків та викликів для ринку, а також чого очікувати учасникам та гравцям ринку.

Необхідно відзначити, що в роботі форуму також прийняли участь члени АФНУ з інших регіонів України – Київ, Дніпро, Одеса, Суми зібрались знову разом для спілкування та обміну думками.

Асоціація висловлює свою подяку організаторам VI Східноєвропейського бізнес-форуму за організацію та проведення цього безумовно важливого заходу та сподівається, що думки та конструктивні пропозиції будуть почуті владою, а учасники форуму отримали усю необхідну та корисну інформацію.
Т.Назаренко (информация взята из ФБ)