Жилая и коммерческая недвижимость
в Харькове и за рубежом,
"Производственно-правовая фирма "Крона"
Схема проезда в наш офис

Юрій Піта прийняв участь в засіданні Білоцерківської міської ради VII скликання

Дата и время:
09.09.2020
Описание:

Депутатські канікули підходять до завершення і з 1 вересня розпочне роботу Верховна Рада України. Асоціація по особливому готується до початку роботи наших обранців.

В рамках такої підготовки Президент Асоціації Юрій Піта прийняв участь в засіданні Білоцерківської міської ради VII скликання, на якому місцевими депутатами розглядалося питання про звернення до Офісу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Народного депутата, обраного від Білоцерківського виборчого округу Бабенка М.В. щодо недопущення прийняття закону України «Про рієлтерську діяльність» №3618. Розгляд такого питання був ініційований членом АФНУ, депутатом Білоцерківської міської ради Сергієм Мартинюком та запропонований до голосування. В своєму виступі перед місцевими депутатами Президент АФНУ Юрій Піта наголосив на антикоституційних положеннях проєкту, про ризики його прийняття та наявні корупціогенні фактори, які в ньому закладені.

Одночасно під стінами будівлі місцевої ради проходив санкціонований мітинг, організований головою Білоцерківського міського відділення АФНУ Валерієм Рабенком, участь в якому прийняли фахівці з нерухомості м. Біла Церква.

Більшістю голосів депутатів Білоцерківської міської ради ініціатива була підтримана і було прийнято відповідне рішення про звернення.
Крім того, в рамках роботи по недопущенню прийняття закону, в м. Києві була проведена зустріч з представниками політичної партії «Демократична сокира», на якій були обговоренні питання спільної роботи, направленої на боротьбу з цією законодавчою ініціативою. Деталі результатів зустрічі чекайте в наступних новинах Асоціації.