Жилая и коммерческая недвижимость
в Харькове и за рубежом,
"Производственно-правовая фирма "Крона"
Схема проезда в наш офис

А рынок недвижимости-то растёт!

Дата и время:
10.02.2020
Описание:

А рынок недвижимости-то растёт! Причем вот какими темпами. Скептикам, которые утвержали обратное, пригвоздим цифирью.
И знаю одно, земля - обчыно крайний сегмент, выходящий иж кризиса. Если динамика по количеству трансакций такая, то значит весь рынок недвижимости полностью восстановился!
Эх жалко, что не видел эту информацию в конце прошлой недели, когда общался с волынскими коллегами. Тогда бы оперировали цифрами не двухлетней давности, а прошлого года!

Цитата от Boris Belocerkovskij:
За даними звітів нотаріусів, що були опубліковані на сайті Міністерства юстиції України, кількість посвідчених у 2019 році угод купівлі-продажу нерухомості, а саме квартир, будинків та земельних ділянок зросла у порівнянні з 2018 роком загалом на 10.1%. Окремо по квартирах та будинках ріст кількості угод становить 8.8%, а по земельних ділянках 12.8%.
Позитивна динаміка кількості посвідчених нотаріусами угод у 2019 році у порівнянні з 2018-м зафіксована по всіх областях України. Так найбільшою вона була у Миколаївській (+18,4%), Житомирській (+17,9%) та Кіровоградській (+17,6%) областях, а найповільнішою у Вінницькій (+0,6%) та Одеській (+2,9%).
У інших великих областях та у м. Київ було зафіксовано наступні показники збільшення кількості нотаріальних угод купівлі продажу квартир, будинків та земельних ділянок:
м. Київ (+15,6%)
Львівська обл. (+14,5%)
Донецька обл.(+11,4%)
Київська обл. (без м. Київ) (+8,9%)
Харківська обл. (+6,4%)
Дніпропетрівська (+5,8%).
Кількість договорів іпотеки по квартирах та будинках майже не змінилась у порівнянні з 2018 роком, та складає лише біля 4% від загальної кількості договорів купівлі-продажу. Такі обсяги залучення кредитних коштів при купівлі нерухомості є доволі низьким показником, особливо зважаючи на те, що за суб’єктивними оцінками, суттєва частина з цих, посвідчених іпотек не пов’язана з реальним кредитуванням, а застосовувалась лише для забезпечення угод між фізичними особами.

facebook.com